شرایط پرداخت

اگر شخصی قصد خرید تجهیزات داشته باشید عملا با نقد خریدن سرمایه ای برای ما بقی هزینه ها نخواهد داشت حالا از قضیه ی کرونا و تحریم و مسائل سیاسی روز بگذریم که هر لحظه با تورم مواجه هستیم فروشگاه اینترنتی ابزار پخت در راستای بالا بردن قدرت خرید مشتریان و راه اندازی کسب و کار اقدام به یک فروش با شرایط ویژه کرده که عملا هر کس می‌تواند از فروشگاه ما خرید کند البته با اعتبار سنجی که انجام میگیرد .

از طریق درگاه والتا بدون ضامن با چک شخصی

در این نوع فروش دو نوع بازپرداخت وجود دارد

سوالات متداول

یکی دیگر از انواع خرید قسطی (طرح وام یکروزه کالا کارت )است . شما میتوانید با دریافت معرفی نامه از فروشگاه اینترنتی ابزار پخت از مزایای تسهیلات بانک مهر ایران در سراسر شعب بانک ایران استفاده کنید البته برای استفاده از این تسهیلات ۳۰درصد پیش پرداخت نیاز می‌باشد باز پرداخت این وام طی ۶ماه است که جهت سهولت در پرداخت ۱ماه تنفس اختصاص داده شده .

پرسش و پاسخ

در این نوع پرداخت شما میتوانید ۶۰درصد نقد و مابقی را طی ۳فقره چک با سود ۱/۵درصد پرداخت کنید.

کسانی که به باشگاه ویژه مشتریان بپیوندند و خریدهای متوالی انجام دهند می‌توانند از این خرید ویژه استفاده کنند در این خرید ۴۵درصد نقد و بازپرداخت طی بازپرداخت ۴ماهه بدون سود انجام میشود.
(البته خرید منوط به اعتبار سنجی می‌باشد از سوی فروشگاه اینترنتی ابزار پخت می باشد)

مدارک مورد نیاز :

۱-پرینت ۶ماهه حساب جاری (در صورت گردش حساب بالا سه ماهه اکتفا میکند.
۲-عکس اصل اجاره نامه
۳-عکس پشت و رو از کارت ملی
۴-عکس از چک مربوطه که خرید باید انجام گیرد .
لازم بذکر است فاکتور بنام صادر کننده ی چک صادر میگردد و اگر چک از شخص دیگر باشد هر دو طرفین باید در معامله حضور داشته باشند)